Technologie

Nové Dobló je nabité inovacemi a technologií.

V oblasti infotainmentu nabízí nové Doblò dva systémy podle úrovně výbavy. Oba jsou zárukou vzrušujícího hudebního zážitku. První systém má aktivní maticový displej, rádio FM/AM, rozhraní pro připojení přehrávače USB/iPod, zásuvku AUX-IN, funkci automatické regulace hlasitosti podle cestovní rychlosti vozu, technologii Bluetooth (rozpoznání hlasových příkazů) a ovládání na volantu (poslední prvek je volitelný).

Nové Doblò je dodáváno též s oblíbeným multimediálním systémem Uconnect 5", který je již integrován do mnoha jiných vozidel značky Fiat. Základem tohoto hi-tech zařízení je 5" barevná dotyková obrazovka, jedna z největších v tomto segmentu, která umožňuje přístup k řadě funkcí zahrnujících analogové a digitální rádio (druhé zmíněné je volitelné) a také k multimediálním zdrojům (přehrávač médií, iPod, iPhone, smartphone) připojitelným prostřednictvím rozhraní USB a konektoru AUX-IN.

Systém kromě toho obsahuje pokročilé rozhraní Bluetooth pro přístup k dalším funkcím, jako jsou správa telefonních hovorů nebo čtení přijatých textových zpráv pomocí technologie převodu textu na řeč, nemluvě o inovativním systému audio streaming pro přehrávání audio souborů a webových rozhlasových stanic přímo z vašeho chytrého telefonu datovým tokem vedeným přes Bluetooth do zařízení Uconnect.

Systém Uconnect 5" doplňují ovládací prvky na volantu a software eco:Drive, který pomáhá šetřit pohonné hmoty a snižovat emise CO2. Volitelně je k dispozici též integrovaná navigace vyvinutá ve spolupráci se společností TomTom.