KOMFORT

Řídit Doblò Panorama je opravdové potěšení. Komfort a pohoda na palubě jsou zaručeny inovativním systémem zavěšení Bi-link, který Vám umožní hladce zdolat všechny typy povrchu vozovky bez přenosu vibrací do prostoru pro cestující. Systém Bi-link tlumí vertikální i horizontální vibrace, maximalizuje přilnavost pneumatik, snižuje hluk a lépe drží vozidlo na silnici.
Dalším prvkem přispívajícím ke spokojené jízdě je zlepšená manévrovatelnost řadicí páky. Díky několika technickým zásahům se podařilo snížit potřebné úsilí a zlepšit přesnost řazení. Dále byla vylepšena interakce mezi dostupným točivým momentem a ovládáním pedálu s cílem dosáhnout vyššího točivého momentu při stejném stisknutí pedálu: výhody pro řidiče jsou zřejmé zejména za běžných podmínek při nízkých otáčkách a v městském provozu.

Komfort je umocněn širokými anatomicky tvarovanými sedadly a světlým vzdušným interiérem s velkými okny. Ideální vnitřní prostředí ve vozidle je zajištěno klimatizací (manuální nebo automatickou) a větracím systémem, který rozděluje vzduch rovnoměrně.

Řídit Doblò Panorama je obvzláště relaxační zážitek díky vyhřívanému nastavitelnému sedadlu řidiče, parkovacím senzorům, světlům pro denní svícení (DRL) a tempomatu.

Funkčnost

Vnitřní prostor nemá konkurenci: 5 míst včetně velkého zavazadlového prostoru nebo za příplatek možnost přepravy až 7 cestujících.

V 5 místné konfiguraci je nastavitelný kryt zavazadlového prostoru, který může být nastaven ve dvou úrovních a umožňuje uspořádat Vaše zavazadla s extrémní flexibilitou. Pokud sklopíte zadní sedadla dostanete dokonalou rovinu s nosností 70 kg.

V 7 místné konfiguraci, dvě třetiny řad sedadel mohou být v případě potřeby odstraněny.

Obrovský zavazadlový prostor má objem 790 litrů - největší z vozidel ve své kategorii. Sklopeným sedadel je možné jej rozšířit na úžasných 3.200 litrů.

Doblo Panorama nabízí 3 typy verzí, kterými se přizpůsobí různým potřebám zákazníků: Krátký rozvor, dlouhý rozvor, nebo vysoká střecha.

Doblo Panorama XL je prodloužená verze klasického Doblo Panorama, která nabízí o 350mm širší rozvor a délku, je o 35mm vyšší, a tím nabízí i větší objem zavazadlového prostoru, přesně o 260l. Po sklopení sedadel se objem zvětší na 4000 litrů.

Krátkou verzi modelu Doblo Panorama lze dovybavit vysokou střechou.