500&500C série 4

Vyberte si verzi

V této sekci si můžete sestavit automobil přesně podle svých představ. Pro optimální volbu se nejdříve podrobně informujte o daném modelu - o provedeních, motorech i o standardní a doplňkové výbavě.
Akční sleva má pouze informativní charakter a může v ní být zahrnuto leasingové zvýhodnění. Pro vytvoření přesné a závazné kalkulace kontaktujte svého prodejce Fiat.
Nabídka verzí, doplňků, barev a čalounění se může lišit v závislosti na aktuální nabídce nebo dojde-li změně jednotlivých modelů. Pro získání závazné nabídky kontaktujte některého z autorizovaných prodejců Fiat.
Ceníková cena:
342.000 Kč
Sleva:
74.100 Kč
Celková cena po slevě:
267.900 Kč
Standardní výbava:
Linie a styl
Nárazníky v barvě karoserie, Ocelová kola 14"
Komfort a funkční prvky
2 zadní hlavové opěrky, Atermická skla, Dálkové ovládání centrálního zamykání, Elektricky ovládáná přední okna, Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka v černé barvě se senzorem teploty, Elektrický posilovač řízení Dualdrive™, Madlo nad sedadlem spolujezdce, Omezovač rychlosti, Sada na opravu pneu (vylučuje dojezdové rezervní kolo), Sedadlo spolujezdce s mechanickou pamětí nastavení, Uzamykatelné víčko nádrže, Vyhřívané zadní sklo, Výškově nastavitelný volant, Zadní stěrač
Bezpečnost
Airbag řidiče, Airbag spolujezdce, Boční airbagy, ESP + ASR / MSR, HBA a Hill Holder, Hlavové airbagy, Kolenní airbag řidiče, TPMS - Monitoring tlaku v pneu
Audio a telematika
Rádio AUX/USB (bez CD), Volant s ovládaním autorádia se 6 tlačítky, Zásuvka 12V ve středovém panelu